01 02 03 04 05 06 07
Shared website hosting with bluehost review company. Find low priced cheap hosting online.

O mnie

Drukuj
Utworzono: 29 maj 2012

Kim jestem i po co to wszystko.

Nie chcę pisać życiorysu, bo chyba nie o to chodzi. Potrzeba stworzenia tego serwisu powstała w 2012 roku i jest wynikiem wielu zdarzeń, życiowych problemów i spotkań z różnymi ludźmi.

Strony tej nie byłoby gdybym:

- od ponad 15 lat nie pracował  w przemyśle spożywczym, w firmie produkującej żywność dla niemowląt i dzieci,
- nie postanowił studiować na kierunku Technologia Żywności,
- nie pojawiły się problemy zdrowotne u mojego syna i żony,
- nie urodził się na wsi i nie spędził tam ponad połowy życia,
- nie poznał smaku prawdziwej, zdrowej żywności,
- stopniowo nie wzrastała moja świadomość,
- nie spotkał ludzi walczących z rakiem i nie wysłuchał tego, co mają do powiedzenia,
- nie wystąpił przeciw stylowi życia jaki dyktują media oraz polityce wielu producentów żywności przemysłowej,
- nie zechciał się tym wszystkim podzielić z innymi...

Nie uważam, że zjadłem wszystkie rozumy, wiele jeszcze przede mną. Nie mniej jednak chcę się dzielić wiedzą, którą już posiadam oraz tym, co jeszcze - mam nadzieję - zobaczę i odkryję. Może uda mi się nawet komuś pomóc. Będę miał wtedy dużą satysfakcję.

Nie ukrywam, że miałem wątpliwości planując to przedsięwzięcie. Stron o żywności, prawidłowym odżywianiu, zdrowiu, ekologii jest naprawdę wiele. Jednakże nie spotkałem się jeszcze ze stroną, która podchodziłaby do tego zagadnienia stricte od strony codziennych zakupów. Zakupy to kluczowy moment. Albo wybierzemy dobrze - będziemy zadowoleni, albo źle. Coś o tym wiem, ponieważ oprócz bycia domowym zaopatrzeniowcem, zawodowo robię to jako kupiec strategiczny w firmie ;).

A prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Mam także inne zainteresowania - oprócz tych żywnościowych ;) - czytanie książek, turystyka wszelakiego rodzaju, najlepiej górska lub rowerowa i w ogóle odkrywanie nowych miejsc i nowych ludzi. Fascynują mnie kraje północy: Islandia, Skandynawia. Przekonałem się że bliżej mi do ludzi północy niż do południowców. Poza tym kocham muzykę od poezji śpiewanej po black metal. Nikogo nie dyskryminuję, pod warunkiem że ma coś sensownego do przekazania.

Jeśli coś nie jest jasne zachęcam do kontaktu ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz do komentowania artykułów na stronie. Zapraszam także na Facebooka.

Mirek

Copyright © 2012-2016 Kukurykuuu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla 1.7 Templates designed by college jacken